.

.

New
Нов и Оригинален N184HGE-L21 N184HGE L21 18.4 инчен LCD Екран 1920RGB*1080 FHD

Нов и Оригинален N184HGE-L21 N184HGE L21 18.4 инчен LCD Екран 1920RGB*1080 FHD

DEN 5098.00
DEN 5664.00

Стока
Достапно.


(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 45/45/20/45 (Мин.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка . Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација. Нашата онлајн продавница животи со вашите повратни информации.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет.
(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба.) Контраст Размер 650 : 1 (Мин.
Нов и Оригинален N184 HGE-L21 N184 HGE L21 18.4 инчен LCD Екран 1920 RGB*1080 FHD
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд СМО Панел Модел N184 HGE-L21 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 18. Ве молиме контактирајте со нас.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.

Детали

Број На Модел На:
N184HGE-L21
Бренд Име:
MaiTongDa
Резолуција:
16*2
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Панел Модел:
N184HGE-L21
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
18.4 инчи
Резолуција:
1920(RGB)*1080 (FHD)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
220 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
650
Тип На Светилка:
WLED
Свеж

Избор на клиенти