.

.

New
Бесплатен Превозот! 1pcx OV5640 5MP БОЛЕСТ CMOS модул компатибилен OV2640 OV3640

Бесплатен Превозот! 1pcx OV5640 5MP БОЛЕСТ CMOS модул компатибилен OV2640 OV3640

DEN 2387.00
DEN 2808.00

Стока
Достапно.

Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.Се надевам дека ќе разбере. 2) модул интегрира активни кристал, лесен за употреба. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!.
Бесплатен Превозот! OV5640 5 милиони пиксели БОЛЕСТ CMOS модул компатибилен OV2640 OV3640
1) поддршка за СУРОВИНИ, RGB565, YUV422, JPEG и други формати излез. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ве молиме repack објектот внимателно. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.4 µm, чувствителност 600m V/Лукс-дик 5) Работен напон : 3. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . се надевам да се направи бизнис со вас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Тип:
STN
Свеж

Избор на клиенти