.

.

New
Бесплатен Превозот! 10pcx TJA1050 МОЖЕ да комуникациски модул

Бесплатен Превозот! 10pcx TJA1050 МОЖЕ да комуникациски модул

DEN 1326.00
DEN 1560.00

Стока
Достапно.

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. тоа трае околу 15-30days.добредојдовте на големо. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.
Бесплатен Превозот! TJA1050 МОЖЕ да комуникациски модул вози интерфејс модули / со Голема Брзина МОЖЕ да Transceiver
И "ISO 11898" стандард е целосно компатибилен; Голема брзина (до 1 МИЛИОН baud); Исклучително низок електромагнетна радијација (EME); Со широк заеднички режим низа со диференцијални приемник, анти-електромагнетни пречки (EMI) вешт; Не автобус напојува јазли нема да предизвика пречки; Пренос на Податоци (TXD) Контрола Откажана Функција; го исклучите режимот, кога испраќање забрането; Во автомобилската средина минливи заштита на автобус игли; Текст нивоа компатибилен со 3.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Тип:
TN
Свеж

Избор на клиенти