.

.

New
14 инчен LCD Панел N140B6-L02 N140B6 L02 1366 RGB*768VGA Оригинални А+ Одделение

14 инчен LCD Панел N140B6-L02 N140B6 L02 1366 RGB*768VGA Оригинални А+ Одделение

DEN 2808.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.

)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 45/45/20/45 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 2/6 на (Typ. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка . Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Повратни информации :
(1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на објектот.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Испорака
1)превозот во Светот.) Контраст Размер 650 : 1 (Мин. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација.
Се врати и враќање :
(1) ве Молиме да не известите ПОБРЗО доколку ставката што сте ја примиле е неисправен.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL.
(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.

Детали

Тип:
TFT
Број На Модел На:
N140B6-L02
Панел Модел:
N140B6-L02
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
14 инчен
Резолуција:
1366(RGB)*768(WXVGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
220 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
650
Тип На Светилка:
WLED
Свеж

Избор на клиенти