.

.

New
Одделение A15.6 инчен LCD Панел LP156WH5-TJA1 LP156WH5 TJA1 1366 RGB*768VGA

Одделение A15.6 инчен LCD Панел LP156WH5-TJA1 LP156WH5 TJA1 1366 RGB*768VGA

DEN 7344.00
DEN 8160.00

Стока
Достапно.


(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата .6 инчи Резолуција 1366(RGB)×768 (WXVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 0 cd/m2 (Typ.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата.
Испорака
1)превозот во Светот.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип 0 Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.) Контраст Размер 500 : 0 (Мин.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.6 инчен LCD Панел LP156 WH5-TJA1 LP156 WH5 TJA1 1366 RGB*768 VGA
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд LG Панел Модел LP156 WH5-TJA1 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 15.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.

Детали

Тип:
TFT
Број На Модел На:
LP156WH5-TJA1
Панел Модел:
LP156WH5-TJA1
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
15.6 инчен
Резолуција:
1366(RGB)*768(WXVGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
0 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Свеж

Избор на клиенти