.

.

New
Бесплатен Превозот! 1pcx MT9M034 индустриски HD широк динамички 720p CMOS модул

Бесплатен Превозот! 1pcx MT9M034 индустриски HD широк динамички 720p CMOS модул

DEN 2610.00
DEN 3071.04

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. Ве молиме repack објектот внимателно. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.добредојдовте на големо. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби .
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена .ние ќе се реши што побрзо.Се надевам дека ќе разбере. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Тип:
TN
Свеж

Избор на клиенти