.

.

New
Бесплатен Превозот! 4pcx RC522 RFID RF модул

Бесплатен Превозот! 4pcx RC522 RFID RF модул

DEN 1420.00
DEN 1670.40

Стока
Достапно.

добредојдовте на големо. Ве молиме repack објектот внимателно. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.
Бесплатен Превозот! RC522 RFID RF модул UART сериски порт 13. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . тоа трае околу 15-30days. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.3 V Ноќна струја : Врв на струјата : Оперативни Фреквенција : 13. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Тип:
STN
Свеж

Избор на клиенти