.

.

New
Бесплатен Превозот! 1pcx WM8731 TLV320AIC23 ADV7123 Дигитален Аудио VGA екранот модул

Бесплатен Превозот! 1pcx WM8731 TLV320AIC23 ADV7123 Дигитален Аудио VGA екранот модул

DEN 1163.00
DEN 1368.00

Стока
Достапно.

WM8731 со на-чип часовник генератор, поддршка за повеќе часовник режим. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.1 k Hz, 48k Hz и 96k Hz примерок стапки, итн. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.Се надевам дека ќе разбере. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.добредојдовте на големо.ние ќе се реши што побрзо. ADV7123 изграден три висока-брзина, 10-битен видео DACs со комплементарни излези, стандарден TTL текст интерфејс и висока отпорност, аналоген излез тековната извор. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!. Ве молиме repack објектот внимателно.25 Број на излезни канали 3 максималната резолуција поддржана 1600 * 1200 @ 100 Hz
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл ., како и други стандардна дефиниција MP3 примерок стапки ADV7123 (ADV ) е еден чип, три-канал, висока-брзина на дигитален да analog converter. се надевам да се направи бизнис со вас. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Тип:
TN
Свеж

Избор на клиенти