.

.

New
оригиналниот AUO M215HW01 VB 21.5 инчен LCD екран 1920 RGB *1080 (FHD)

оригиналниот AUO M215HW01 VB 21.5 инчен LCD екран 1920 RGB *1080 (FHD)

DEN 6048.00
DEN 6720.00

Стока
Достапно.

Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.
(2) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме оставете ни со 5 ѕвезди повратни информации. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.оригиналниот AUO M215 HW01 VB 21. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет. Ве молиме контактирајте со нас.
(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба.5 инчи Резолуција 1920(RGB)×1080 (FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare, Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
(1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на објектот. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата .
Испорака :
1)превозот во Светот.
(3) Враќа објект мора да имате оригиналниот пакет и се во добра состојба, ако е можно, треба да се обезбеди следење на број и се врати причина.

Детали

Број На Модел На:
M215HW01 VB
Тип:
TFT
Панел Б:
auo
Панел Модел:
M215HW01 VB
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
21.5
Резолуција:
1920(RGB)*1080 (FHD)
Осветленоста:
250 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1000
Свеж

Избор на клиенти