.

.

New
најдобра цена и квалитет G104SN03 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет G104SN03 индустриски LCD Дисплеј

DEN 2880.00

Стока
Достапно.


За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Такси превозот се неповратни.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Trademanager : cn1001780246
.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G104SN03
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти