.

.

New
најдобра цена и квалитет EW50367NCW индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EW50367NCW индустриски LCD Дисплеј

DEN 3840.00

Стока
Достапно.


Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Trademanager : cn1001780246
.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EW50367NCW
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти