.

.

New
најдобра цена и квалитет FPF8050HRUB-007 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет FPF8050HRUB-007 индустриски LCD Дисплеј

DEN 38880.00

Стока
Достапно.

ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Trademanager : cn1001780246
.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FPF8050HRUB-007
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти