.

.

New
бесплатен превозот 7.0 Инчен оригинални 163*97 7300101463 E231732 HD 1024 * 600 LCD екран за коцка U25GT таблет КОМПЈУТЕР

бесплатен превозот 7.0 Инчен оригинални 163*97 7300101463 E231732 HD 1024 * 600 LCD екран за коцка U25GT таблет КОМПЈУТЕР

DEN 989.00
DEN 1099.20

Стока
Достапно.


Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката.0 Инчен оригинални 163*97 7300101463 E231732 HD 1024 * 600 LCD екран за коцка U25 GT таблет КОМПЈУТЕР Панел Бренд 0 Панел Модел E231732 Панел Тип a-Si TFT-LCD, Панел, Панел Големина 7.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
LCD е кршливи предмети.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба. По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен.

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
E231732
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
7.0 инчен
Резолуција:
1024*600
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Фреквенција:
60Hz
Сигнал Интерфејс:
Паралелно RGB (1ch,8-битна)
Влезен Напон:
3.3 V (Typ.)
Панел Модел:
E231732
Свеж

Избор на клиенти