.

.

New
најдобра цена и квалитет EL640.400-CB1 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EL640.400-CB1 индустриски LCD Дисплеј

DEN 42048.00

Стока
Достапно.

ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Trademanager : cn1001780246
.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Такси превозот се неповратни.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

Број На Модел На:
EL640.400-CB1
is_customized:
Yes
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти