.

.

New
најдобра цена и квалитет EL480.240-PR1 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EL480.240-PR1 индустриски LCD Дисплеј

DEN 28560.00

Стока
Достапно.


ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Такси превозот се неповратни. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EL480.240-PR1
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти