.

.

New
најдобра цена и квалитет FH080611-5AA индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет FH080611-5AA индустриски LCD Дисплеј

DEN 7440.00

Стока
Достапно.


ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Trademanager : cn1001780246
.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Такси превозот се неповратни.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FH080611-5AA
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти