.

.

New
најдобра цена и квалитет EL560.400 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EL560.400 индустриски LCD Дисплеј

DEN 81600.00

Стока
Достапно.


Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Trademanager : cn1001780246
.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Такси превозот се неповратни. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EL560.400
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти