.

.

New
најдобра цена и квалитет G084SN05 V. 3 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет G084SN05 V. 3 индустриски LCD Дисплеј

DEN 5040.00

Стока
Достапно.


Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Trademanager : cn1001780246
.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G084SN05 V. 3
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти