.

.

New
најдобра цена и квалитет G084SN03 V. 0 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет G084SN03 V. 0 индустриски LCD Дисплеј

DEN 2880.00

Стока
Достапно.

ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Trademanager : cn1001780246
.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
g084sn03 v. 0
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти