.

.

New
најдобра цена и квалитет FL800SVROO-AO индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет FL800SVROO-AO индустриски LCD Дисплеј

DEN 8160.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FL800SVROO-AO
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти