.

.

New
најдобра цена и квалитет G104SN02 V. 0 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет G104SN02 V. 0 индустриски LCD Дисплеј

DEN 3840.00

Стока
Достапно.

како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Trademanager : cn1001780246
. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G104SN02 V. 0
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти