.

.

New
најдобра цена и квалитет FPF8050HRUB-021 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет FPF8050HRUB-021 индустриски LCD Дисплеј

DEN 32544.00

Стока
Достапно.

ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FPF8050HRUB-021
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти