.

.

New
најдобра цена и квалитет EL7768MS индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EL7768MS индустриски LCD Дисплеј

DEN 36000.00

Стока
Достапно.


Trademanager : cn1001780246
.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Такси превозот се неповратни.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EL7768MS
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти