.

.

New
најдобра цена и квалитет EK700AT9309 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EK700AT9309 индустриски LCD Дисплеј

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Trademanager : cn1001780246
.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EK700AT9309
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти