.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот PG640400SA16P индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот PG640400SA16P индустриски LCD Дисплеј

DEN 32544.00

Стока
Достапно.

Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Такси превозот се неповратни.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Trademanager : cn1001780246
.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PG640400SA16P
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти