.

.

New
најдобра цена и квалитет NL6448BC33-59 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет NL6448BC33-59 индустриски LCD Дисплеј

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Trademanager : cn1001780246
.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Такси превозот се неповратни.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

Број На Модел На:
NL6448BC33-59
is_customized:
Yes
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти