.

.

New
најдобра цена и квалитет нови SP14N003 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет нови SP14N003 индустриски LCD Дисплеј

DEN 7440.00

Стока
Достапно.


За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Trademanager : cn1001780246
. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Такси превозот се неповратни.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
sp14n003
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти