.

.

New
LM170E03-TLJ1 17 инчен LCD Панел за LG 1280 RGB*1024 SXGA

LM170E03-TLJ1 17 инчен LCD Панел за LG 1280 RGB*1024 SXGA

DEN 7344.00
DEN 8159.52

Стока
Достапно.


Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8-битни), Влезен Напон 5.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 85/85/75/85 на (Typ.LM170 E03-TLJ1 17 инчен LCD Панел за LG 1280 RGB*1024 SXGA
За LM170 E03-TLJ1 Фото Детали :
За LM170 E03-TLJ1 Опис на Производот :
Панел Бренд Л.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.7 M (6-бит + Hi-FRC) Одговор Rime 1.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање :
(1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union,T/T,се прифатени. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.
(2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата. Г Дисплеј Панел Модел LM170 E03-TLJ1 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина од 17 инчи со Резолуција 1280(RGB)×1024 (SXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare, Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.
(3)Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Тип:
TFT
Број На Модел На:
LM170E03-TLJ1
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
17 инчи
Резолуција:
1280(RGB)*1024 (SXGA)
Осветленоста:
250 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1000
Екранот Бои:
16.7 M (6-бит + Hi-FRC)
Тип На Светилка:
CCFL
Сигнал Интерфејс:
LVDS (2 ch, 8-битна)
Панел Модел:
LM170E03-TLJ1
Свеж

Избор на клиенти