.

.

New
LJ64HB34 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

LJ64HB34 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 14304.00

Стока
Достапно.


ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Trademanager : cn1001780246
.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
LJ64HB34
Производи Статус:
Акции
Примена:
индустриски екранот
Напон:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти