.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение 10.4 Инчен TFT LCD Панел G104X1-L04 G104X1 L04 LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LVDS LCD Дисплеј WLED LCD Екран

Оригиналниот А+ Одделение 10.4 Инчен TFT LCD Панел G104X1-L04 G104X1 L04 LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LVDS LCD Дисплеј WLED LCD

DEN 11232.00
DEN 12480.00

Стока
Достапно.

4 Инчен TFT LCD Панел G104 X1-L04 G104 X1 L04 LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LVDS LCD Дисплеј WLED LCD Екран Панел Бренд СМО Панел Модел G104 X1-L04 Панел Тип a-Si TFT-LCD, Панел, Панел Големина 10.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (1ch,6/8-битни), Влезен Напон 3.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.) Екранот 262 K Бои/16.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.4 инчи со Резолуција 1024(RGB)*768(XGA) Display Mode Супер MVA, Нормално Црна, Transmissive Површината Antiglare,(Haze 0%) Осветленоста 500 cd/m2 (Typ.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Оригиналниот А+ Одделение 10.)(Tr+Td)(ms) Агол на Гледање 88/88/88/88 на (Typ.) Ro HS ДА
Квалитет :
Ние продаваме бренд-нови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.

Детали

Број На Модел На:
G104X1-L04
Тип:
TFT
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
10.4 инчен
Резолуција:
1024(RGB)*768(XGA)
Display mode:
Супер MVA, Нормално Црна, Transmissive
Осветленоста:
500 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1200
Екранот Бои:
262k/16.2 M(6-bit/6-бит+FRC)
Сигнал Интерфејс:
LVDS (1ch,6/8-bit)
Влезен Напон:
3.3 V (Typ.)
Панел Модел:
G104X1-L04
Свеж

Избор на клиенти