.

.

New
KCS104VG2HB-A20 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

KCS104VG2HB-A20 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 11760.00

Стока
Достапно.

Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
KCS104VG2HB-A20
Производи Статус:
Акции
Примена:
индустриски екранот
Напон:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти