.

.

New
најдобра цена и квалитет CXA-0375 Инверторот за индустриски екран нови и оригинални

најдобра цена и квалитет CXA-0375 Инверторот за индустриски екран нови и оригинални

DEN 7200.00

Стока
Достапно.


Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Trademanager : cn1001780246
.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CXA-0375
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти