.

.

New
најдобра цена и квалитет CXA-0214 TDK Инверторот за индустриски екранот

најдобра цена и квалитет CXA-0214 TDK Инверторот за индустриски екранот

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Trademanager : cn1001780246
.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CXA-0214
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти