.

.

New
20pcs/многу LCD Одбор 2004 година 20*4 LCD 20X4 5V Син екран LCD2004 LCD дисплеј LCD модул 2004 ДОБРА ЦЕНА

20pcs/многу LCD Одбор 2004 година 20*4 LCD 20X4 5V Син екран LCD2004 LCD дисплеј LCD модул 2004 ДОБРА ЦЕНА

DEN 3287.52

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
20*4 lcd
Тип:
Карактер
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти