.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение 21.5 инчи LM215WF4-TLH1 LM215WF4 TL H1 LM215WF4 (TL)(H1) 1920*1080 LCD Екран TFT LCD Панел

Оригиналниот А+ Одделение 21.5 инчи LM215WF4-TLH1 LM215WF4 TL H1 LM215WF4 (TL)(H1) 1920*1080 LCD Екран TFT LCD Панел

DEN 7776.00
DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.) Contrast Ratio : 1000 : 1 (Typ.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.5 инчи LM215 WF4-TLH1 LM215 WF4 TL H1 LM215 WF4 (TL)(H1) 1920*1080 LCD Екран TFT LCD Панел
Фото Детали :
Опис на производот : ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 21.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.)(CR10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 3 жици WLED Сигнал Тип : LVDS (2 ch, 8-битни), Ro HS Согласност : Примена : Десктоп Монитор
За Нас :
Плаќање :
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
Квалитет :
Ние продаваме бренд - оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.

Детали

Тип:
TFT
Број На Модел На:
LM215WF4-TLH1
Панел Модел:
LM215WF4-TLH1
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
21.5 инчи
Резолуција:
1920(RGB)*1080(WXGA+)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
250 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1000
Тип На Светилка:
WLED
Влезен Напон:
LVDS (2ch,8-битна)
Свеж

Избор на клиенти