.

.

New
KG057QV1CA-G04 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

KG057QV1CA-G04 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 11760.00

Стока
Достапно.


ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Trademanager : cn1001780246
.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Такси превозот се неповратни.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
KG057QV1CA-G04
Производи Статус:
Акции
Примена:
индустриски екранот
Напон:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти