.

.

New
B170PW07 V1 17.0 a-Si TFT-LCDPanel за AUO Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

B170PW07 V1 17.0 a-Si TFT-LCDPanel за AUO Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

DEN 6480.00
DEN 7200.00

Стока
Достапно.

Панел Бренд AUO Панел Модел B170 PW07 V1 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 17.0 Резолуција 1440(RGB)×900 (WXGA+) Display Mode Површината Светлината Сооднос на Контрастот на Екранот 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime Агол на Гледање Фреквенција Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
боја:
Бела
Број На Модел На:
B170PW07 V1
Панел Модел:
B170PW07 V1
Свеж

Избор на клиенти