.

.

New
Топла KHS072VG1AB-G00 7.2 LCD Панел за Kyocera 640(RGB)*480 (VGA)

Топла KHS072VG1AB-G00 7.2 LCD Панел за Kyocera 640(RGB)*480 (VGA)

DEN 6804.00
DEN 7560.00

Стока
Достапно.


Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.
(3)Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 50/50/40/30 на (Typ.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фреквенција 75 Hz Светилка Тип CCF Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8-битна) Влезен Напон 3.
Квалитет :
Ние продаваме бренд-оригинални, неоштетени, нема мртви pix els екран.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 200/150 На (Typ.
Топла KHS072 VG1 AB-G00 7.2 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transflective Површината Отсјај (Haze 0%) brightness (Осветленост на 30 cd/m2 (Typ.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.) Контраст Размер 25 : 1 (Typ.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.2" LCD Панел за Kyocera 640(RGB)*480 (VGA) Панел Бренд Kyocera Панел Модел KHS072 VG1 AB-G00 Панел Тип CSTN-LCDPanel Панел Големина 7.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.
Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

Детали

Тип:
FSTN/CSTN
Број На Модел На:
KHS072VG1AB-G00
Име:
forKyocera
Панел Модел:
KHS072VG1AB-G00
Свеж

Избор на клиенти