.

.

New
LQ10D41 Оригинални А+ Одделение 10.4 инчен 640*480 LCD Дисплеј за Индустриска Опрема од страна на ОСТРИ

LQ10D41 Оригинални А+ Одделение 10.4 инчен 640*480 LCD Дисплеј за Индустриска Опрема од страна на ОСТРИ

DEN 2074.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


LQ10 D41 Оригинални А+ Одделение 10.4 инчен 640*480 LCD Дисплеј за Индустриска Опрема
ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : Панел Тип : a-Si TFT-LCD Состав : Панел Резолуција : 640×480 Режим : TN, Нормално Бела, Transmissive Осветленост : 200 cd/m2 (Typ.) Дисплеј во Боја : 262 K Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 2 buc CCFL Сигнал Тип : TTL (1 ch, 6-bit) за Апликација : Индустриска Примена

Детали

Број На Модел На:
LQ10D41
Тип:
TFT
Свеж

Избор на клиенти