.

.

New
Најновите 100bag*50pcs/торба Лажни Ноктите трговија на Големо Зголеми Цвет/Пеперутка Прстен Стил Помине Екранот DIY Пракса Нокти Алатки Опрема

Најновите 100bag*50pcs/торба Лажни Ноктите трговија на Големо Зголеми Цвет/Пеперутка Прстен Стил Помине Екранот DIY Пракса Нокти

DEN 8483.00
DEN 9024.00

Стока
Достапно.


Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.Ви благодариме.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?
А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,
ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа. или, можете да изберете да имате замена. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела
и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.

Детали

боја:
Јасно Пеперутка, Природата Пеперутка, Јасно Зголеми Цвет, Природата Зголеми Цвет, Се Меша Дизајн
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Големина:
100bag*50pcs/bag
Тип:
Целосна Помине Совети
Количина:
100bag*50pcs/торба
Број На Модел На:
Лажни Ноктите
Примена:
Прст
Ноктите Ширина:
прибл. 0.7-1.5 cm (Мин-Макс)
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
JEARLYU
Должина На Ноктите:
прибл. 2-3cm (Мин-Макс)
боја:
Природата/Заоблачено
погоден:
За Лак Боја На Екранот
Повод:
во секое време
Количина:
100bag*50pcs/торба
Тип:
50Pcs/торба полски УВ Гел Боја се Појавува на Екранот
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Големина:
Normal Size
Материјал:
Акрилик
Стил:
Зголеми Цвет/ Пеперутка Прстен Стил
Свеж

Избор на клиенти