.

.

New
KADS Fashion10pcs/Многу DIY Преносни полски 76 боја Помине Дизајн на Ноктите Пракса Совети на Екранот Палета Алатка помине екранот за помине уметност

KADS Fashion10pcs/Многу DIY Преносни полски 76 боја Помине Дизајн на Ноктите Пракса Совети на Екранот Палета Алатка помине екранот

DEN 614.00
DEN 877.92

Стока
Достапно.

Како што се : Помине уметност налепница; Помине уметност смена; Помине алатки; Помине третмани; Покажува полица; Обрасци и така натаму.
Компанијата Вовед
Добредојдовте на нашата продавница.Секој тркала доаѓа со 36 пластични нокти (две страни ,едната страна 18pcs).
тркала 4/совети помине природни/овална ноктите/лажни ноктите бела/совети транспарентен/лажни нокти совети тркала/помине уметност лажни/воланот 20/display пракса/тркалце 7/display 10/display производ/display бела/полски display/пластични прстен display/пластична плоча display/пластични помине display/ноктите полски боја display/ноктите полски прстен display/ноктите совети display/помине стап display/лак акрилик display/помине гел display/помине екранот тркала/помине екранот совети/помине прикажување графикони/ноктите боја display/помине уметност совети стап display/помине уметност совети display/помине уметност боја шема/помине уметност акрилик екранот tips Fe F Карактеристики :
100% Сосема Нов
Тежина : 50g
Помине уметност екранот ,пракса тркала екранот ,помине уметност tools.Пакување : 10pcs/многу
2. Добредојдовте на продавница во нашата продавница, највисок квалитет на производи и најдобра услуга се чека за вас.
Пакет Детали :
1. Како еден од Top100 на Aliexpress, ние сме искусни помине уметност претпријатие, посветени да помине уметност производи во многу години. Имате моите зборови. Нема зборови се доволно силни за да го изразат луѓе е задоволство за нас.

Детали

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Големина:
36color
Ноктите Ширина:
36color
Бренд Име:
KADS
Примена:
Прст
Број На Модел На:
F00073
Должина На Ноктите:
36color
Материјал:
Пластични
Количина:
10pcs
Тип:
лажни нокти diplay
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Производ Единица:
pc
Име на производ:
Природната Боја На Екранот Со Синџир
Тип На Производ:
ноктите екранот
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
ноктите екранот:
76 боја на ноктите екранот
Употреба:
Помине Уметност
Свеж

Избор на клиенти