.

.

New
Трговија на големо 100Pack 500 X Помине Уметност Совети Природни Stiletto Нокти Лажни Нокти Совети Нокти Вештачки Нокти Салон DIY A0494XX

Трговија на големо 100Pack 500 X Помине Уметност Совети Природни Stiletto Нокти Лажни Нокти Совети Нокти Вештачки Нокти Салон

DEN 12479.52

Стока
Достапно.


Спецификации :
Stiletto Нокти Лажни Лажни Ноктите Совети
големина : 10 големини,50 совети секоја големина
Боја : Природна ,Бела ,Јасно
Материјал : ABS
професионални салон квалитет
Пакетот вклучува :
100pack /500 совети Ноктите Совети
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Тоа е Пакет од 500 парчиња од Лажните Нокти Совети
10 Различни Големини, 50 парчиња секоја големина
Погоден за Повеќето од Луѓето на Различни Прст Големина
Одличен квалитет на лажни нокти и лесен за користење
За вашиот професионален помине продолжување
Можете да ги красат на овие нокти совети Забелешка :
За боја : ние се обидуваме се потрудиме да ви ја покаже вистинската боја.но, различни LCD монитор ќе се покаже различен ефект.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,се Надевам дека ќе можат да го разберат.

Детали

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Количина:
100Pack/500 КОМПЈУТЕРИ
Ноктите Ширина:
Лажни Помине Уметност Совети
Примена:
Прст
Големина:
Art Nail
Должина На Ноктите:
Лажни Нокти
Број На Модел На:
HC58
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Makartt
Тип:
остри крајот Лажни Помине Уметност Совети,Други
боја:
Природни
Големина:
10 големини
Свеж

Избор на клиенти