.

.

New
Екстра Долг Остар француски Помине Совети Лажни на доградба на Акрилни Нокти ликовен Салон Совети Јасно 24pcs

Екстра Долг Остар француски Помине Совети Лажни на доградба на Акрилни Нокти ликовен Салон Совети Јасно 24pcs

DEN 379.20

Стока
Достапно.

Сосема нов и висок qualtiy Совршен избор за вашата помине модата, Со цел да се гарантира квалитетот, ве молиме изберете продава од Озборувања Помине Повеќе изненадување ,ве молиме да пребарувате или кликнете на Озборувања помине storefront Секој пакет доаѓа со 24chips со 10different големини!

Детали

боја:
Бела, Природни, Јасно
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Половина Помине Совети
Ноктите Ширина:
Заеднички
Количина:
24pcs/пакет
Примена:
Прст
Материјал:
Акрилик
Должина На Ноктите:
Долго
Големина:
standard
Број На Модел На:
PS700-ckg
Бренд Име:
nadeco
Свеж

Избор на клиенти