.

.

New
Овална Целосно Покривање Лажни Нокти, Вештачки и Природни Полн Круг Лажни на доградба на Акрилни Нокти Убавина Уметност Алатки* 10 Различни Големини 500pcs

Овална Целосно Покривање Лажни Нокти, Вештачки и Природни Полн Круг Лажни на доградба на Акрилни Нокти Убавина Уметност Алатки*

DEN 167.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Бела
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Должина На Ноктите:
прибл. 0.4-2cm (мин-макс)
Примена:
Прст
Големина:
Finger
Ноктите Ширина:
прибл. 0.7-1.5 cm (Мин-Макс)
Количина:
500pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Лажни Нокти
боја:
Јасно
Место на Потекло:
CN;GUA
Големина:
10sizes
is_customized:
Yes
Производ Статус:
Акции
Производ Карактеристики:
Француски Половина Покрие Овална Совети
Пакување:
50pcs секоја торба Вкупно 550pcs
Функција:
Вештачки Нокти Природни Полн Круг Лажни
Свеж

Избор на клиенти