.

.

New
Моден Бела француски Ноктите 24 Компјутери/set Класичната Целосно Покривање Краток Овална Лажни Ноктите faux ongle naturelle француски manucure

Моден Бела француски Ноктите 24 Компјутери/set Класичната Целосно Покривање Краток Овална Лажни Ноктите faux ongle naturelle

DEN 89.00
DEN 136.80

Стока
Достапно.

Ние ќе ги провери тоа и организира reship испорака
2) Ако некој предмет е скршен во рок од една недела, ние ќе ви испратиме нова замена. И на доктор, рече, после операцијата, мојата мајка не може да живее долго. Од тогаш, јас се определени да работат понапорно за да се направи повеќе пари, за да се подобри мојата способност и да биде посилна, па како да ги искористи среќа цврсто. За најбрзиот превозот, или ЕМС DHL е достапна, ако вие плаќате дополнителни превозот fe e
Приказната Помеѓу Лили и мене
Лили ja беше мојата девојка во мојот колаж години. Мислевме дека среќата ќе биде добро одржувани, но реалноста често сака да направи забава. Не го отстраните нагло и тоа може да предизвика штета на вашиот ноктите површината. Вие само треба да се откажат, само себе си. Таа го прифати тоа. Ние ќе нуди бесплатна поправка или замена за тоа(БЕЗ НАПЛАТА)
Превозот Испорака
1) цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена колку што Paymengt е ослободен од Aliexpress, becasue Aliexpress треба 8-24 часа за да се провери плати документот
2) Ако имате било какви посебни барања како што се Изјасни Име или Цена, ве молиме оставете порака за нас.

Детали

боја:
Бела
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Бренд Име:
foreverlily
Тип:
Целосна Помине Совети
Примена:
Прст
Големина:
12 Sizes
Должина На Ноктите:
1.7-1.2 см
Број На Модел На:
QQ-76472
Материјал:
Акрилик
Ноктите Ширина:
1.5-0.8 cm
Количина:
24pcs
Објектот:
Белиот Француски Ноктите
Тип На Објект:
Едноставна Бела Француски Ноктите
Стил:
Класични Француски Помине
Ноктите Тип:
Лажни Нокти
Шема:
Целосна Маска
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти