.

.

New
Нерѓосувачки Челик Colander Супена Лажица Долго Се Справи Со Лажица Цедилка Готвење Алатки Жешко Тенџере Садови Жешко Тенџере Лажица Кујнски Прибор

Нерѓосувачки Челик Colander Супена Лажица Долго Се Справи Со Лажица Цедилка Готвење Алатки Жешко Тенџере Садови Жешко Тенџере

DEN 57.00
DEN 108.48

Стока
Достапно.

Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние само брод да се потврди цел адреси. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.5 cm Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : виолетова, црвена, зелена
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерење
Вклучуваат :
1 Pcs x Лажица
50% Попуст
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).

Детали

Flatware Тип:
Лажици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Beautihowner
сертификација:
CIQ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти