.

.

New
Нова 9 инчен Нерѓосувачки Челик BBQ Мраз Тонг Храна Готвење Кујна Gadgets, трговија на Големо Масовно Многу Додатоци Материјали Опрема Предмети Работи P

Нова 9 инчен Нерѓосувачки Челик BBQ Мраз Тонг Храна Готвење Кујна Gadgets, трговија на Големо Масовно Многу Додатоци Материјали

DEN 4800.00
DEN 6000.00

Стока
Достапно.

ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА! Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Ние сме избрани на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!
. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
9 инчен Нерѓосувачки Челик BBQ Мраз Тонг Храна Готвење Кујна Gadgets, трговија на Големо Масовно Многу Додатоци Материјали Опрема Предмети Работи Производи
Карактеристики :
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : 22cm
Тежина : 90g
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.

Детали

Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
1
сертификација:
LFGBFDACIQCE / EUSGSEEC
Свеж

Избор на клиенти