.

.

New
зелена tassel спирала tassel Пасо Двојно да ја издржи Румба ча ча фудбалскиот латино танц облечи конкуренција носат S-XXXL

зелена tassel спирала tassel Пасо Двојно да ја издржи Румба ча ча фудбалскиот латино танц облечи конкуренција носат S-XXXL

DEN 2297.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Ве молиме прочитајте подолу информации пред цел
Големината на табелата подолу значи луѓето телото на мерење не облека е мерење. Така ние предлагаме изберете фустан, ако треба да се облекуваат за да одговара на вашето тело добро.
Ве молиме да ми кажете вашето рамо,хип, биста, половината, должината на фустанот,тежина,висина,рака обемот, врвка за околу обемот, ние ќе се прилагодите според вашиот големината на телото.
големина(единица : cm)
биста
половината
хип
S
79-82
62-66
85-87
М
83-86
66-70
88-90
L
87-90
71-74
91-93
XL
91-94
75-78
94-96 XXL 95-98 79-82 97-100
Ве молиме имајте во предвид дека големината подолу само за вашиот референца. Големина мерење разликата е дозволено.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex
Свеж

Избор на клиенти