.

.

New
Најновите !!жена латинска танц облечи жените танго фудбалскиот румба модерен танц носии латинска фустан танцување облека Dancewear

Најновите !!жена латинска танц облечи жените танго фудбалскиот румба модерен танц носии латинска фустан танцување облека Dancewear

DEN 1195.00
DEN 1327.68

Стока
Достапно.


Танго фудбалскиот румба модерен танц носии
Производ Функција :
1.100% нов Бренд и Висок Квалитет
Големина M L XL XXL XXXL
Забелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодариме
ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за латинска танц, потребно Е костим за танц љубовник
Пакет Се Вклучени :
Само се облекуваат (без т во clude други)ако ви треба другите ,pls контакт
Слика Шоу

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
0842
Применливи прилики:
латинска танц
Применливи Возраст:
Возрасни
погоден за сезони:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Објектот нема:
0842
Свеж

Избор на клиенти