.

.

New
Новата Латинска Танц Фустани Латинска Танц Облечи Фустан До Возрасни Жени Латинска Танц Нови Перформанси Облека

Новата Латинска Танц Фустани Латинска Танц Облечи Фустан До Возрасни Жени Латинска Танц Нови Перформанси Облека

DEN 3363.00
DEN 3696.00

Стока
Достапно.

Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex/Најлон) Возрасна Група : Возрасни Функција : Анти-Бактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : S,M,L,XL,XXL ,
големина на табелата : (единица : cm)
Единица : cm Биста Половината Хип Фустан должина Рамо S 78-84 62-66 83- 88 80-85 36 М 83-88 66-70 87-92 80-85 37 L 87-92 70-74 91-96 80-85 38 XL 91-96 74-78 94-98 80-85 39 XXL 95-100 78-83 97-102 80-85 40
ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме!
Внимание!!
мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешки
и боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.
не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.
Забелешки :
Ако не може да се најде вашата големина од над големина листа. Можете да му кажете ни ја вашата големина информации во вашата нарачка коментар.
ние може да обичај прави за вас . ние, исто така, може да обичај прави за деца , но треба да ни кажете на овие информации,
(Висина__Рамо__Биста__Половината__Хип__), ви благодариме!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
Жена латинска танц 07
Свеж

Избор на клиенти